روزهای اول که قصد تدریس آنلاین داشتم خیل از همکارانم اصلا این روش را نمی پذیرفتن. عدم پذیرش آنها به دلیل عدم اعتماد زبان آموزان به این روش آموزشی بود. اغلب همکارانم در موسسه در خارج از کشور تحصیلات خودشان را انجام دادند و اصلا نمیدانم این همه مخالفت آن ها برچه اساسی بود. شاید آن ها هم نسبت به این روش اعتماد کافی نداشتند که البته مورد سرزنش من قرار می گرفتند. سن های بالا با احترام بیشتر و سن های پایین کمی راحت تر و تند تر باهاشون صحبت می کردم.

نتیجه تصویری برای تدریس آنلاین

یکی از مدرس ها شش سال سابقه حضور در خارج از کشور را داشت. به خودش آنلاین هم خارج از کشور سر کلاس رفته بود اما به روش تدریس آنلاین هیچ اعتقادی نداشت. برخی از همکارانم نسبت به این روش و مزایای آن باور نداشتن و شاید هم نیمه خالی لیوان را میدیدند. اما وقتی من تصمیم بگیرم هیچکس نمی تواند من را متوقف نماید. وقتی ایده ای را می خواهم تحقق دهم باید آن را اجرا کنم به هر قیمتی و با هر هزینه ای. شاید نصف بیشتر موجودی ام را هزینه تبلیغات گسترده و کلان کردم و با چالش های زیادی مواجه شدم.

اکنون دوسال در این حوزه فعالیت می کنم و بیشتر همکاران من باورشان نمی شود و روش موفقیت من را نمی توانند درک کنند. و چیزی در قلبم داشتم که هرگز آنها از آن آگاه نبودند و آن ایمانم به کاری که می خواهم انجام دهم. اگه به کاری که انجام میدهی ایمان و اعتقاد قلبی نداشته باشی نمی توانی با موفقیت آن را به اتمام برسانی. خیلی از همکاران مدرس دیگر هرگز به این روش اعتقاد نداشتن و هرگز جویای چنین کاری نشدن. خیلی ها تصورشان از ایده من یک ایده گذرا بود. مه تصور می کردند که شاید هیچ وقت در ایران این ایده مورد استقبال قرار نگیرد. ما من با ایمان و اعتقادی که به تحقق این عمل داشتم موفق شدم آن را اجرا کنم.

هزینه زیاد داشت. تبلیغات گسترده، کم شدن اندوخته ها با افزایش زندگی روزانه. حتی چالش هایی که خودزبان آموزان برای من ایجاد می کردند چراکه من باید سعی میکردن در میان آدم هایی که طرز تفکرشان کاملا سنتی بود حتی کسانی که هم ا قشر نوجوان و جوان جامعه هستند، فضایی را ایجاد کنم تا متقاعد شوند که با تدریس آنلاین نیز میتوان بازخورد مناسب را داشته باشیم مشروط بر اینکه خود مدرس هم شیوه تدریس آنلاین را بداند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید ایرانی بازگشت به سرزمین محبوبم نیشابور «سرزمین بینالود» فیلم های سینمایی ایرانی وخارجی آموزش کامپیوتر ردپای یک انسان Tremayne salemziba19 استان چهارمحال و بختياري مجله فان | سایت تفریحی و سرگرمی | مجله خبری